Door de drukte bij transporteurs kan je bestelling mogelijk een dag later geleverd worden. Bestel dus op tijd zodat je je bestelling op het gewenste moment in huis hebt.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.
De Menu Norm Wall Mirror spiegel is ontworpen door Norm Arkitekter.
De Norm Wall Mirror spiegel van Menu is gemaakt van spiegel glas omlijst met een rand van gepoedercoat aluminium. Je kunt voor de rand van de spiegel kiezen uit de kleuren zwart en wit. De Norm Wall Mirror spiegel heeft een hoogte van 130 centimeter, een breedte van 40 centimeter en een dikte van 3,5 centimeter.
Categorie | Spiegels |
---|---|
Productsoort (filter) | Menu spiegels, Menu accessoires |
Productfamilie | Menu Norm |
Merk | Menu |
Vorm | Ovaal |
---|---|
Afmetingen | (b) 40 x (d) 3,5 x (h) 130 cm |
Ruimte | Alleen geschikt voor binnen, Geschikt voor badkamer |
Materiaal | Aluminium (metaal), Glas |
Garantie | 1 jaar |
Merk | Menu |
Ontwerper | Norm Arkitekter |
Herkomst | Denemarken |
Soort spiegel | Wandspiegel |
EAN: | 5709262983414 |
De Norm Wall Mirror spiegel van Menu is een toevoeging aan de populaire badkamer serie van Norm Architects. De veelzijdige spiegel kan worden opgehangen in de badkamer, maar past ook prima in de slaapkamer en in de hal. Door de toevoeging van de spiegel is de serie van Norm Architects niet meer alleen een badkamer serie, maar wordt er langzaam uitgebreid naar andere kamers.
Er zijn nog geen beoordelingen geplaatst voor dit product.
Menu design is een Deens designlabel met een unieke collectie meubels, verlichting en accessoires. Zelf noemen ze hun producten Scandinavian Design Originals. Het zijn namelijk moderne producten met een slim en natuurlijk uiterlijk die een bepaalde kalmte uitstralen. Dit effect komt onder andere door de combinatie van minimalistische silhouetten en materialen van hoge kwaliteit. De producten zijn zowel esthetisch als comfortabel en functioneel. Dat zie je ook terug in de Harbour serie. Deze stoelen en tafels zijn multifunctioneel inzetbaar. Ze komen zowel in huis als op kantoor of een openbare plek helemaal tot zijn recht. Net als de verschillende lampen uit de TR Bulb serie. De doordachte eenvoud maakt de items juist heel veelzijdig. De uitgebreide serie accessoires zorgt ervoor dat je een ruimte ook van sfeer en persoonlijkheid kunt voorzien. Menu heeft werkelijk aan alles gedacht.