- Gratis levering vanaf € 99
- Grootste voorraad van België
- Al 14 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
De Pot concrete oval plantenpot medium van Serax is 34 centimeter lang, 23 centimeter diep en 20 centimeter hoog. De plantenpot is gemaakt van beton, geschikt voor binnen- en buitengebruik en ontworpen door designer Marie Michielssen.
Specificaties
Vorm: | Ovaal |
Afmetingen: | (b) 34 x (d) 23 x (h) 23 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Beton |
Garantie: | 2 jaar |
Merk: | Serax |
Ontwerper: | Marie Michielssen |
Herkomst: | België |
Productsoort (filter): | Serax bloempotten |
Productfamilie: | Serax Marie Michielssen |
EAN: | 5420000783300 |
Stephanie van Flinders vertelt:

De Pot concrete oval plantenpot medium van Serax heeft een natuurlijke look die je in iedere interieurstijl goed kwijt kunt. Deze plantenpot heeft een bijzondere ovalen vorm en handvaten aan de zijkanten. Doordat het van beton is gemaakt is de plantenpot bestand tegen veel weersomstandigheden. Je kan hem dan ook zowel binnen als buiten gebruiken.
Productreviews
-
- Mooi, strak ontwerp. Het lichtgrijze beton decoratief in combinatie met groene planten.
- InekeBM
Tips, advies en trends



Meer uit de Marie Michielssen serie
-
Serax Mirror by Marie Michielssen Ø21.5 organische spiegel A € 70 p/st -
-10% Serax Mirror by Marie Michielssen organische spiegel B € 63 p/st € 70 -
-21% Serax Mirror by Marie Michielssen organische spiegel C € 71,99 p/st € 91 -
-14% Serax Mirror by Marie Michielssen organische spiegel D € 109 p/st € 127 -
-21% Serax Earth by Marie Michielssen bloempot small € 43,99 p/st € 56 -
-22% Serax Earth by Marie Michielssen bloempot medium € 49,42 p/st € 63 -
-22% Serax Earth by Marie Michielssen bloempot large € 69,79 p/st € 89 -
-14% Serax Earth by Marie Michielssen vaas small € 92,49 p/st € 108
In het assortiment van Serax ligt de focus met name op verlichting en meubels. Bij dit merk weten ze als geen ander hoe ze een woning kunnen omtoveren tot een fraai geheel en wel met een persoonlijke touch. Het Belgische merk groeide de afgelopen dertig jaar enorm waardoor ze wereldwijd steeds meer bekendheid kregen. Een belangrijke eigenschap van Serax is vakmanschap. Het bijzondere is wel dat ze de hele wereld overgaan om de juiste ambachtspersonen te vinden die elk op grote schaal de prototypes van ontwerpers kunnen maken. Doordat elk product ambachtelijk is, kunnen we wel stellen dat de producten uniek en absoluut de moeite waard zijn. Serax is bekend geworden door de iconische collectie Serax bloempotten. Al nieuwsgierig waar Serax jouw woning mee kan aanvullen? Ontdek alle opties die tot de mogelijkheden behoren.

Hartelijk dank, Urban Jungle by Marie Michielssen bloempot ovaal medium is toegevoegd aan je winkelwagen.