- Gratis levering vanaf € 99
- Grootste voorraad van België
- Al 14 jaar dé designspecialist
Praktische informatie
Dit is de Vitra Wooden Dolls No. 15 kunst.
Het Wooden Dolls No. 15 speelgoed is handbeschilderd en gemaakt van massief sparrenhout. Omdat het om handwerk gaat, is elk exemplaar uniek. Deze pop komt in een hoogwaardige houten geschenkverpakking bedrukt met het Vitra logo, inclusief brochure. Hij heeft een breedte van 7 centimeter, een diepte van 4,5 centimeter en een hoogte van 15 centimeter.
Specificaties
Afmetingen: | (b) 7 x (d) 5 x (h) 15 cm |
Ruimte: | Alleen geschikt voor binnen |
Materiaal: | Dennen (hout) |
Garantie: | 2 jaar |
Merk: | Vitra |
Downloads: | Productinformatie |
Ontwerper: | Alexander Girard |
Herkomst: | Zwitserland |
Productfamilie: | Vitra Wooden Dolls |
EAN: | 4055737997594 |
Jonas van Flinders vertelt:
No. 15 leeft een vredig bestaan. Met gevouwen handen en vrome blik bekijkt hij de wereld om zich heen. Of gaat het hier om een heilig boontje? Hij houdt van een zonnige dag en strakblauwe luchten, wat je terugziet in de kleuren van zijn kleding. Het Wooden Dolls speelgoed van Vitra is ontworpen door Alexander Girard. De poppen zijn er in allerlei kleuren en vormen en zijn speelgoed en collectors item tegelijkertijd.
Tips, advies en trends
Meer uit de Wooden dolls serie
-
Vitra Wooden Dolls No. 1 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 3 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 4 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 6 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 10 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 11 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 12 decoratie € 129 p/st -
Vitra Wooden Dolls No. 17 decoratie € 129 p/st
Vitra is een wereldberoemd designlabel dat zijn oorsprong vindt in Zwitserland. Het label is in 1934 opgericht door Willi Fehlbaum en is al 80 jaar een familiebedrijf. Vitra heeft sinds het ontstaan samengewerkt met legendarische ontwerpers en architecten waaronder Charles en Ray Eames, Hella Jongerius en Herman Miller en werkt vandaag de dag samen met getalenteerde, internationaal gevestigde ontwerpers. Door hun technische en conceptuele expertise te combineren met de creativiteit en het inzicht van de ontwerpers streeft Vitra ernaar duurzame meubels, accessoires en verlichting te ontwikkelen die grensverleggend zijn. Om anderen te inspireren heeft Vitra zelfs een eigen campus en designmuseum. De items van Vitra worden grotendeels op duurzame wijze in Europa geproduceerd en zijn naast stijlvol, ontzettend sterk waardoor ze een leven lang meegaan.
Hartelijk dank, Wooden Dolls No. 15 decoratie is toegevoegd aan je winkelwagen.